https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

HÜLYACAN İLE 5’Lİ GANYAN 7 MAYIS İSTANBUL

Okunması Gerekenler

1.AYAK.. Giderek istenen kıvama gelen ve formda aprantisi V.Kızmaz’la start alacak ÇAYKAŞI favorim. Hatta ufak kuponlar risk alıp tek bile geçebilir.

Ama bu mesafeleri iyi koşabilen MY NUMBER ONE ile kaçarak bitirmeye çalışacak SIERRA BLANCA ciddi rakipler olur.

Koşunun bombası 212 gündür start almasa da yeterli hazırlıklarıyla BİNBİR UMUT.

2.AYAK… 3 yaşlı ingilizlerin altılının kaderini belirleyecek 1600 çim koşusunda, uzun süredir hazırlıklarını beğendiğim GİFTED SULTAN ilk startına rağmen favorim.

Ilk yarışındaki 2.liği göz kamaştıran BERFİN ve AFRİKAYA BAKAN rakipleri olup, HİPNOZ ve MİSTER DEXTER koşunun sürpriz isimleridir.

Bütçeniz oranında bu ayağı kapatmanızda fayda var derim!

3.AYAK… Eküriyi saymazsak 5 tayın start alacağı bu koşuda S.Kaya’nın bizzat ilgilendiği 3 nolu GAMSIZBEY benim favorim ancak bu ayak kendini ispat etmemiş taze taylar oldugundan ya risk alıp 3 ve Taniyit ekürileri yeter diyin ya da kapatın derim.

4.AYAK…Bu gurubun üzerinde olduğuna inandığım HÜLYACAN Şampiyon jokeyi Karataş’la siz yarış severlere günün bankosu olarak önereceğim attır.

5.AYAK…Son koştuğu yarışta ki 3.lüğünü beğendiğim ÖZÜNOĞLU ve istikrarlı performansıyla FARUKHAN bu koşuda sizlere önereceğim ilk iki atım. Ama sürpriz kokan bu yarışta sırasıyla Dilruba Sultan ,son yarışını ciddiye almadığım MİRDANHAN ve AKROBAT geniş kuponlarda yer bulabilir.

6.AYAK… Eli kulağında IRON GİRL ile taylara biniş istikrarı ve son güzel 2.liği ile Kocakaya’lı RAYA benim patlamış mısırım!

Ama pistin hafif nemli olmasından faydalanabilecek Marlin yavrusu CROCODİLE dikkate alınabilir..

HEPİNİZE BOL ŞANS..

NORMAL ALTILI.,…..

GENİŞ ALTILI…….

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular