https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

HEPİNİZİ GÖNDERECEĞİM

Okunması Gerekenler

barbaros guvenirHerkese Merhaba;

Uzun zaman oldu fırsat bulup sizlere yazmayalı ve biraz önce küçük kuduruk oğlumu uyutup size yazmak istedim. Neden ‘’Hepinizi Göndereceğim ! ‘’ başlığını attım derseniz Fenerbahçe’mizin Kayseri Erciyes maçı sonrası başkan Aziz Yıldırım’ın futbolculara söylediği söz üzerinden gitmek istedim.

Son 1 haftada olanlar ortada yeni bir futbol direktörü, arzulu ve ihtiraslı bir hoca ve sonrasında gelen kıyım operasyonu. Aslında bu sene hiçbir şeye karışmayacağını belirtti Aziz Yıldırım, bakalım nasıl dayanamadan duracak merak içerisindeyim.

Kıyım operasyonundan sadece Emre ve Volkan şimdilik kurtulmuş gibi duruyor tabiki de Emre’nin başkan ile baba-oğul ilişkisini unutmamak gerek. Egemen konusunda üzülmedim desem yalan olur ama diğer ayrılanlarda özellikle Selçuk, Bekir ve Webo ‘ya ayrı bir paragraf açmak isterim.

Bu üçlünün dışında ise Mert Günok bence hem pahalı hem de Volkan’a bir türlü rakip olamamasından gönderildi diye duydum.

3 Temmuz sürecinde ise ayakta kalanlardan, Fenerbahçeliliğinden hiç şüphemiz olmayan Selçuk ve Bekir’in ise gönderilmeleri ne kadar doğru ise içimizde o kadar burkmuştur. Ancak futbolun gereği olan gerçekleşti ve ayrılan her iki futbolcuda duruşlarını ve Fenerbahçeliliklerini değiştirmeden sevgi ve saygı ile ayrıldılar.

Selçuk için ise; kızdık, söylendik, sevdik ama formaya verdiği hizmeti hiç inkâr etmedik. Geçtiğimiz sezon her maça girişinde ‘’Hepimiz ölelim Selçuk Şahin yaşasın’’ sloganını hem gülerek hem de severek söyledik. Aynı şekilde şaka ile karışık söylediğimiz ‘’Zlatan Bekiroviç’’ sloganını da özleyeceğiz !

Yeni sezonda sarının yanında lacivert olmaya devam edeceğim. Yukarıda yazdığım tezahüratları haliyle özleyeceğiz ve gülerek anacağız ama bizden hak geçtiyse hepsine Hakkımı Helal ediyorum!

Haydin talk to you later !

Barbaros GÜVENİR

mail : barbaros.guvenir@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular