https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

HAZİRANDAN KASIMA YATILIR MI ???

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCEvet ilkokul da en dikkatimi çeken konu KIŞ UYKUSUNA yatan canlılardı.. Nasıl olur da bu kadar hareketsiz, yan gelip uyurlardı. Çokça merakım bilimi araştırınca son buldu. Ama bu geceyi görünce de bu YAZ UYKUSU nerden çıktı dedim kendi kendime! BEYLER BAYANLAR, hiç kıvırmadan net olanı söyleyeyim G.SARAY 5 aydır yatmış,hiç çalışmamış.

GS DORTMUND 4Neredeyse 30 yıldan fazladır her sarı kırmızı maçı izledim, askerde nöbetten kaçıp seyrettim, düğünü geç saate aldırıp izledim, bu kadar güç olarak ezildiğimizi hatırlamıyorum. PRANDELLI‘ye nacizane tek sorum şu; Allah aşkına bu takım ne yaptı 5 aydır!!!

Ben oyun stratejisini anlıyorum, BURAK‘ı kulübeye çekip, kanatları kapatmak doğruydu. Hatta 38.dakikadaki ofsayt görünümlü gole kadar idare de ediyordu. 2.gol ise meşale atmayı taraftarlık sanan seyircinin ANİ KONSANTRASYON ETKİLEMESİ ürünü olarakta sayılabilir. ANCAK 90 dakika objektif olarak maçı izleyen hangi seyirci BU MAÇI ALIRIZ diyebildi??? Sorun bu zaten, mantalite! HAKAN‘ın 2-1 olan golüyle ACABA mı derken, hayaller yine kısa sürdü!

gs dortmund 7Maç 2-1 e gelmişken, BURAK  ya da başka bir hücumcuyu düşünmezsen, kusura bakma BU İŞTE BİR SAKATLIK VAR demektir. Bu yıl için böyle olacağını bilseydik, keşke katılmasaydık diyen on binler olduğunu biliyorum. Bundan sonra ne mi olur, ANDERLECHT‘le AVRUPA ligi mücadelesi.. Şahsen hiç ama hiç umudum yok. Belli ki bu yıl bizim için hüsranla bitecek. ŞİMDİ ÇÖZÜM önerisine gelelim. PRANDELLI ile yola devam edecek gibi gozüken bu yönetime tek tavsiyem, bari bu adamın yanına BİR YERLİ YARDIMCI getirin. ABDURRAHİM beyin de etkisi bir yere kadar….

G.saray 10 günde bir düzine gol yiyorsa, bunu kimseye anlatamazsınız sonra!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular