HAMZAOĞLU CİNAYETİ

Okunması Gerekenler

YAŞASIN CUMHURİYET

YAŞASIN CUMHURİYET Cumhuriyetimizin 97.yılını kutladığımız bu güzel gecede, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, özlem ve minnetle anarak yazıya...

1 NUMARALI MENAJER, JORGE MENDES EFSANESİ

Günümüz futbolunda menajerlerin önemi hepimizin malumu.. Bunların içinde zirvede olan isim ise ülkemizde de bol sıfırlı eurolar kazanmış Jorge...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

ISKENDER GENCÇocukluğum DEREAĞZI tesislerinde geçti, çokça G.SARAY sevdalısı olduğumuzdan VATAN HAİNİ damgası yiyiverdik. O yıllarda RAUSCH hoca, KOVA YAŞAR’lar, İSA’lar, rahmetli PAŞA HÜSEYİN’ler, sonrası REPÇİÇ’ler, OĞUZ lar, RIDVAN’lar.

Onları izlemek, bir imza almak, her ne kadar hain de olsak çok güzel duygulardı, anılardı. Ama sene başı topçuların başındaki adamı sene ortasında göremiyorduk. SABOTAJ diyorlardı, ŞAMBABA’nın işleri bunlar deniyordu, kavga kıyamet kopuyordu. Ama bu elbise değiştirir gibi hoca değiştirme modası son yıllarda son buldu.

GS 2Yani Eylül’de başlayan, MAYIS’ı da görür oldu. Her ne kadar ciddi kamuoyu oluşturulsa da, bence PEREIRA’nın da görmesi kuvvetle muhtemel. Sonuç ne mi, bir 4.lüğü saymazsak, ilk ikiliden düşmeyen 12 sezon.

Esas gelelim akşam üstü patlayan büyük bombaya. G.SARAY kulübünden kısa bir açıklama ile HAMZA HOCA ile yollar ayrıldı..Haydaaa??. Bereket öğlen yapılmadı açıklama, dolar 3’ü geçerdi !

Artık moda mı oldu nedir bilinmez de, her sene EYLÜL, KASIM dönemi bir şeyler oluyor FLORYA’da. 2 yıl üst üste şampiyonuz, KADIKÖY’de maç kazanamayan ama kupayı kazanan efsane TERİM yollanıyor.”Telefonumu açmadı”diye.

MANCINI keza oldukça iyi bir çizgi çizmesine rağmen, ŞUTTTT. Yerine “(bu konu tek doğruları) PRANDELLI ile tam her şey bitecekken yollar tükeniyor. Ve son kurban 9 ayda tüm kupaları alan HAMZA HOCA. Baskan furyasını da AYSAL, YARSUVAT ve şimdiki “samimiyet şampiyonu” ÖZBEK i sayarsak; 3 yıl 4 hoca, 3 başkan. MAŞALLAHHHH !

Şimdi sormak lazım HAMZAOĞLU cinayeti ile ilgili;

gs antep hamza1.Bu ülkede başarı kriteri nedir, biri anlatsın da bilelim.

2.si ve en önemlisi,G.SARAY’ı milyonlar mı yönetiyor, yoksa cebinde sadece cebinde milyonlar olan malum LİSE’liler mi ve onların UMUT, SABRİ sözleşmelerini bahane eden sosyal medya kalemşörleri mi ??

Pırıl pırıl bir adamı, başarılı bir adamı, her şeyden öte söylemleriyle, duruşuyla ATATÜRK’ün çizdiği Sporcu portresine uyan beyefendi adamı YEDİNİZ !!

DERİN G.SARAY’a ve onun elinde akıllı telefonla şakşakçılığını yapan, sorsan ofsaytı bilmeyen yandaşlarına bir önerim var, nacizane! Haftaya gelecek hocaya karşı bari,”kardeşim ŞAMPİYONLAR LİGİNİ” bile kazansan, en geç EKİM’de seneye kovarız, haberin olsun diyin. Bari dürüst olun.

Son olarak bu camiaya 4.yıldız onurunu yasatan, mali açıdan GAME OVER’la AVRUPA kupalarına katılamama tehdidi içindeki kulübe, kilerdeki bulguruyla, pirinciyle destek veren Hamza Hamzaoğlu. Gerçek G.Saray’lı SENİ UNUTMAYACAK.

KONYASPOR maçındaki unutulmaz replikle veda edelim.“OLACAK OLACAK HOCAM, Birgün G.SARAY HALKIN OLACAK !! “

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler

YAŞASIN CUMHURİYET

YAŞASIN CUMHURİYET Cumhuriyetimizin 97.yılını kutladığımız bu güzel gecede, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, özlem ve minnetle anarak yazıya...

1 NUMARALI MENAJER, JORGE MENDES EFSANESİ

Günümüz futbolunda menajerlerin önemi hepimizin malumu.. Bunların içinde zirvede olan isim ise ülkemizde de bol sıfırlı eurolar kazanmış Jorge Mendes. Gestifute'nin sahibi olan Portekizli menajerin...

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

AZ ALKMAAR AKADEMİSİ…

AZ ALKMAAR AKADEMİSİ… Son dönemde Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin akademileri hakkında yoğun analizler yapmıştım. 26 Ekim Pazartesi günü Johan Cruyff Institute’da idim. Okulda akademisyenler ile...

KURT KANUNU

KURT KANUNU “Kurtlukta düşeni yemek kanundur” diye son veriyordu hayatına Kara Kemal. İzmir Suikasti’ni planlayan ekipten olduğu iddiası ile suçlu bulunan ve kellesine hükümet tarafından ödül...

Benzer Konular