https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

HAMZA HOCA’YA HOŞGELDİN HEDİYESİ..

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCCuma gecesi Antep havaalanında bir avuç seyircinin coşku dolu karşılamasını görünce, açıkçası şaşırmış ama çokça da mutlu olmuştum. İçten içe kaynayan, şampiyonlar liginden hem de daha 48 saat önce elenen, hocası henüz 6 saat önce değişmiş (resmen) bir takıma sahip çıkmıştı havaalanındaki seyirci.

TERIM HAMZAHaftalar önce yapılması gereken ama yumurta kapıya dayanınca kaçınılmaz olan PRANDELLI-HAMZA HAMZAOĞLU değişikliği sonrası çok ama çok kritik bir virajdı burası. Başdanışman olarak el altından yardımcısını öneren TERİM, acaba başıboş takıma taktiği de mi vermişti, o tartışılır.

Ben bu arada sosyal sitelerde KARAMAN, DENİZLİ, VURAL isimlerini öneren taraftarlara, şahsi kanaatim HAMZA’nın çok iyi bir seçim olduğu yönünde ve kendi evlatlarına sahip çıkıp, destekleyerek camianın daha da yücelebileceğini düşünüyorum.

Tabii ki MANCINI’den buraya gelmenin de ‘level düşme olarak kabul edilebileceği’ bir başka gerçek..Maça Anderlecht onbirine yakın çıkan TAFFAREL, kadro istikrarı anlamında bu sene bir ilki de başarmış oldu.!!.Sneijder’in  iştahlı oyunu, Hamit ve Burak çabalarıyla kötü oyunda, biri direk biri shots on goal, 2 Wesley imzalı pozisyon kaçtı. Bruma denen balonun artık patladığına da tamamen şahit olduk ilk yarıda!

gs antep golSelçuk’un suya sabuna dokunmayan MALDONADO-vari, yani hep yan oyunu da devrede ve maçın genelinde G.SARAY’ı etkisiz kılan özelliklerdi. Melo’yu da kaybediyoruz, aman DİKKAT!.2.yarıda da kötü oyun devam etti. Birkaç fırsat dışında maç tam 0-0 a bağlanacakken, ilahlar HAMZA’ya bir hoş geldin hediyesi vermek istedi adeta ve olmayan pozisyonda BURAK çok ama çok değerli 3 puanı getiren golü attı. Ne ilginç ki, Hamza Hoca -1 averajla ve maç fazlasıyla lider bir takımı devraldı..

Çok ama çok çalışılması gereken GEOMETRİ dersi gibi GALATASARAY. Ve Hamza hocanın da işi çok zor görünmekte ne acı ki. Ama buraya kadar topun ve şansın da yarışta tuttuğu sarı kırmızılılar, perde arkasında bir zamanların PENSİLVANYA görevi üstlenecek danışmanı ŞEYH FATİH HOCA’nın da destekleriyle bu günleri atlatabilir. BAKACAĞIZ VE GÖRECEĞİZ!!!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular