https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FLORYA’DA KORKUNÇ ÖLÜM!

Okunması Gerekenler

Galatasaray’ın sabah antrenmanını takip etmek için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelen Sabah Gazetesi fotomuhabiri Erkan Koyuncu talihsiz bir kaza sonucu tesisin demir kapısına sıkıştı. Kafasından ağır yaralanan gazeteciye ilk müdahaleyi kulüp doktorları gerçekleştirdi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan talihsiz gazeteci Koyuncu burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı ve hayatını kaybetti. Olayın başından beri yaşananlarla yakından ilgilenen Galatasaray yöneticisi Mehmet Karlı hastane dışına çıkarak, “Maalesef hayata döndürülemedi. Allah rahmet eylesin. Yaklaşık 2 saattir kalp masajı yapılıyordu ama olmadı” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

floryaKRİTİK DAKİKALARI ATLATAMADI…
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’nun ‘kritik dakikaları atlatabilirse…’ açıklamasından dakikalar sonra Erkan Koyuncu’dan kötü haber geldi. Talihsiz gazeteci yaşanan acı olay sonrasında girdiği yaşam mücadelesinden çıkamadı ve hayatını kaybetti.

FENERBAHÇE’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Sabah Gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu’nun, geçirdiği talihsiz bir kaza sonucunda kaldırıldığı hastanede vefat ettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Erkan Koyuncu’nun ailesi, yakınları ve meslektaşlarının acısını paylaşır, merhuma Allah’tan rahmet dileriz.
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”

BEŞİKTAŞ’TAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu’nun geçirdiği talihsiz kaza sonucu yaşamını yitirdiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Foto muhabiri Erkan Koyuncu, bu sabah Galatasaray futbol takımının antrenmanını takip etmek üzere geldiği Florya Metin Oktay Tesisleri’nde talihsiz bir kaza geçirdi. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Koyuncu, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Merhum Erkan Koyuncu’ya Allah’tan rahmet; ailesine, mesai arkadaşlarına, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Beşiktaş JK

SAVCILIK, Foto Muhabiri Erkan Koyuncu’nun hayatını kaybetmesine neden olan, Galatasaray Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki kazayla ilgili soruşturma başlattı. Koyuncu’nun, arasına sıkışarak kanlar içinde kaldığı kapının, büyükelçilikler gibi üst düzey koruma önlemi gerektiren noktalarda kullanılan 5 ton ağırlığındaki antiterör kapısı olduğu ve bu kapıların bir anda ve çok hızlı açılıp kapandığı ortaya çıktı.

Son Haberler

FENERBAHÇE GİBİ

Önce kızlarımızı kutlamak istiyorum. 2 sene üstüste Euroleague şampiyonluğunu kazanan kadın basketçilerimize ve böylesine yetenekli ve karakterli oyunculardan oluşan...

Benzer Konular