https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FIBA’DAN TWITTER AVI, DOMİNİKLİ HAKEME SORUŞTURMA !

Okunması Gerekenler

Real Madrid Euroleague’den sonra Kıtalararası Şampiyonluk kupasını da müzesine götürdü ama günün assolisti ve spot ışıklarını üzerine çevireni Real Madrid degil, maçın Dominikli hakemi oldu!

Reynaldo Mercedes’in Sergio Rodriguez’i maçın hemen başında iki teknik faulle diskalifiye etmesinin ardından Real Madrid taraftarları hem sosyal medyada binlerce mesajla hakemi topa tuttular, hem de hakeme ait olduğunu iddia ettikleri tweet’leri paylaştılar.

Reynaldo Mercedes hesabından 2012’de atılan twitlerde, “Barcelona taraftarıyım. Real Madrid’i sevmiyorum.” cümleleri yer alıyor.

Karşılaşmayı Real Madrid 91-79 kazandı ve kupayı müzesine götürdü ama FIBA iddiaları incelemeye değer bulup soruşturma açmaya karar verdi.

İşte sizlerle bundan yaklaşık 3 sene önce Dominikli hakem tarafından atıldığı iddaa edilen, Real Madrid aleyhine tweet’ler;

mercedes

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular