https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FENERBAHÇE’DEN BURUK ELVEDA!

Okunması Gerekenler

Bu sene başta Euroleague finali olmak üzere, hem Türkiye Ligi ve de Kupasında ezeli rakibi GS’a geçilerek 3 kupada da sıfır çeken sarı lacivertliler, yaşadıkları büyük şokun ardından 2014-15 sezonu için radikal hamlelere bu hafta başladı.

Koçluk görevinin Roberto Iniguez’den alınıp, Polonyalı Jacek Winnicki’ye verildiği ve ilk transfer olarak genç İspanyol yıldız adayı Astou Ndour’un kadroya katıldığı Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nda dört oyuncu ile yollar ayrıldı. Takımın iki simge ismi milli oyuncu Esmeral Tunçluer ve  taraftarın sevgilisi Cappie Pondexter ile yabancı oyunculardan Ivana Matovic ve Isabelle Yacoubou’ya teşekkür edilerek, kariyerlerinin devamında başarılar denildi.

Yolların ayrıldığı isimlerden ve 2007’den beri  takımda olan 33 yaşındaki Esmeral Tunçluer’in çocuk dünyaya getirmek için basketbol kariyerine nokta koyduğu öğrenildi.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular