https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

FENERBAHÇE ARADIĞI UZUNU CLIPPERS’DA BULDU!

Okunması Gerekenler

Art arda yaptığı transferler sonrasında, pota altına alacağı oyuncuyla nihai kadro belli olacak FENERBAHÇE’de, gözler NBA’e çevrildi.

Hücum gücü yüksek bi oyuncudan çok, pot altında pis işleri yapacak, savunması ve ribaund yönü çok kuvvetli bir uzun peşinde olan Obradovic,  Los Angeles Clippers’da oynayan EKPE UDOH’ta karar kıldı.

2010 yılında 1. tur 6. sıradan draf edilen, Golden State, Milwaukee Bucks ve Los Angeles Clippers formaları giyen Nijerya asıllı Amerikalı basketbolcu, 28 yaşında ve 2.08 boyunda.

Udoh’un Fenerbahçe’den hafta ortasına kadar süre istediği, NBA’de yeterli süre bulabileceği bir takım bulamaması halinde, yapılan teklifi kabul edeceği bildirildi.

Udoh olmazsa, Avrupa’da en son Gaziantep ve Barcelona formaları giyen, son olarak da NBA’in Houston Rockets takmında oynayan RICHARD DORSEY Fenerbahçe’nin B PLANI olarak bekliyor.

31 yaşındaki 125 kiloluk pivot, bu yazki transfer döneminde; Ty Lawson ve 2017 ikinci tur seçme hakkı karşılığında; Nick Johnson, Kostas Papanikolaou, Pablo Prigioni ve 2016 birinci tur seçme hakkı ile birlikte Denver Nuğgets’a takaslanmıştı.

 

 

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular