https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

EUROLEAGUE’DE TAKIMLARIMIZIN MAÇ TAKVİMİ

Okunması Gerekenler

THY Euroleague 2015-16 sezonu ilk turunda,  Fenerbahçe Ülker A, Anadolu Efes B, Pınar Karşıyaka C ve Darüşşafaka Doğuş da D Grubu’nda mücadele edecek.

Türkiye’yi temsil edecek takımların ilk tur gruplarındaki maç programı şöyle:

*** 1. HAFTA: (15-16 EKİM)
Fenerbahçe Ülker-Bayern Münih
Limoges-Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka-Barcelona
Darüşşafaka Doğuş-Dinamo Sassari

*** 2. HAFTA: (22-23 EKİM)
Strasbourg-Fenerbahçe Ülker
Anadolu Efes-EA7 Emporio Armani
Panathinaikos-Pınar Karşıyaka
Brose Baskets-Darüşşafaka Doğuş

*** 3. HAFTA: (29-30 EKİM)
Fenerbahçe Ülker-Real Madrid
Anadolu Efes-Cedevita Zagreb
Pınar Karşıyaka-Zalgiris Kaunas
Unicaja Malaga-Darüşşafaka Doğuş

*** 4. HAFTA: (5-6 KASIM)
Kızılyıldız-Fenerbahçe Ülker
Laboral Kutxa-Anadolu Efes
Lokomotiv Kuban-Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş-CSKA Moskova

*** 5. HAFTA: (12-13 KASIM)
Fenerbahçe Ülker-Khimki
Anadolu Efes-Olympiakos
Pınar Karşıyaka-Stelmet Zielona
Maccabi-Darüşşafaka Doğuş

*** 6. HAFTA: (19-20 KASIM)
Bayern Münih-Fenerbahçe Ülker
Anadolu Efes-Limoges
Barcelona-Pınar Karşıyaka
Dinamo Sassari-Darüşşafaka Doğuş

*** 7. HAFTA: (26-27 KASIM)
Fenerbahçe Ülker-Strasbourg
EA7 Emporio Armani-Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka-Panathinaikos
Darüşşafaka Doğuş-Brose Baskets

*** 8. HAFTA: (3-4 ARALIK)
Real Madrid-Fenerbahçe Ülker
Cedevita Zagreb-Anadolu Efes
Zalgiris Kaunas-Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş-Unicaja Malaga

*** 9. HAFTA: (10-11 ARALIK)
Fenerbahçe Ülker-Kızılyıldız
Anadolu Efes-Laboral Kutxa
Pınar Karşıyaka-Lokomotiv Kuban
CSKA Moskova-Darüşşafaka Doğuş

*** 10. HAFTA: (17-18 ARALIK)
Khimki-Fenerbahçe Ülker
Olympiakos-Anadolu Efes
Stelmet Zielona-Pınar Karşıyaka
Darüşşafaka Doğuş-Maccabi

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular