https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

EUROCUP, TAKIMLARIMIZ GRUPLARDAN NASIL ÇIKAR ?

Okunması Gerekenler

4 takımımızın Eurocup macerasında, LAST 32 turu grup maçlarının son düzlüğündeyiz ve Trabzonspor MP maalesef elendi ama diğer 3 takımımızın grupta çıkıp çıkmayacağı hala belli değil !

*** N Grubundaki Galatasaray Odeabank sahasında Dinamo Sassari’yi yenerse grup çıkacak, kaybederse İspanyol ekibi CAI Zaragoza’nın Macaristan deplasmanında kaybetmesini beklemek zorunda kalacak.

*** G Grubundaki Banvit de sahasında Dominion Bilbao Basket ile karşılaşıyor ve kazanırsa gruptan çıkacak, kaybederse de diğer maça bakmaksızın kesin olarak elenecek.

*** K Grubundaki iki temsilcimizden Pınar Karşıyaka İtalyan ekibi Regio Emilia ile İzmir’de karşılaşıyor ve kazanan gruptan 2.sırada çıkacak.

*** Trabzonspor maçını kazansa da son haftaya aynı puanda girdiği iki rakibine karşı ikili averajda dezavantajlı olduğu için, gruptan çıkma sanı yok.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular