https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DİRİLİŞ!

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENC1.) Aylardır her türlü kaosa, saçma sapan iç ve dış çekişmelere rağmen takıma bir ruh kazandırdığın için TEŞEKKÜRLER.
2.) İlk maçın olmasına, çoğuna göre ANGARYA maçı görünmesine rağmen, maçı ciddiye aldığın, ekran başında kilere ve stattaki insanlara saygılı bir onbir çıkarttığın için TEŞEKKÜRLER.
gs eses 13.) Bir camiaya, bir mevkiye duyulabilecek en büyük saygı olan kılık kıyafete önem verdiğin için, EŞOFMAN’lı olmadığın için TEŞEKKÜRLER.
4.) Her ne kadar yayıncı kuruluş yorumcusu BLOKLAR ARASI BAĞLANTI uzmanı Üründül’ün 2 dakikada bir “yedek takımla çıktı Eskişehir “demesine ve 10 kişi kalmasına rağmen saha kenarında didinip, ileri ileri dediğin için TEŞEKKÜRLER.
5.) Sene boyu görmediğimiz hırsı, presi 3 günde “nasıl olduysa”başarttığın için TEŞEKKÜRLER.
Böyle girelim istedik HAMZA HOCA’nın gala gecesine0-2’den 4-2’ye getirilen SAMSUNSPOR, ORDUSPOR tadı ve azmi gördük son yarım saatte takımda!
Allah aşkına YAŞÌN’in 50 metrelik deparını, Sabri Reyiz’in slalomunu, 2 yıldır bitkisel hayattaki Selçuk’un futbolunu TİP AÇIKLAYAMAZ!!!
gs eses 2Umarım bu yüksek dozdaki iğne TÜM SEZON DEVAM EDER ve bizler 4.yıldıza DÌRÌLÌS ismi koyarız..

Son sözümde denizin öbür tarafı KADIKÖY’e.. Gerçekten sportif başarıyı ve herşeyi paraya, kapitale çevirmede uzmansınız. Bir zamanlar herkesin büyük keyfi TSYD kupasının yok olmasında başı çektiniz. Şimdi maddi durumu öne sürerek TÜRKÌYE KUPASINI angarya görüyorsunuz. Para adı altında bütün güzel gelenekleri bitirmek NE KADAR DOĞRU. Tartışılır. Hele de AVRUPA’da yokken.!!!!

Yazarın diğer yazıların için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular