https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DESPITE EVERYTHING (HERŞEYE RAĞMEN)…

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCDESPITE EVERYTHING (HERŞEYE RAĞMEN)…

Öğlen 13.20 sularında UEFA rajonu kesmiş ama benimde haftalardır dediğim gibi, İYİYE GİDİŞ’i görüp artı 1’i ve diğerlerini kaldırmış. Kısacası biraz dinlen zaten son yıllarda AVRUPA’da dökülüyosun!! demiş. Pazar gecesi sanki G.SARAY’ı değil de (kendisine o kariyer dediği şeyi kazandıran camia)..MR.DENİZLİ’nin istifası.

gs ak 1Olağanüstü yağan yağmur, çocukça defans hataları ama herseye rağmen YARI FİNAL.

Açıkçası özellikle ilk yarıda çok ama çok iyi oynayan bir onbir sarı-kırmızı vardı sahada.. .Akhisar’daki gerçek aslan!!DOUGLAOU’nun bu sezonki 3.kıyağıyla golü de erken bulduk ama 2.yi bulaamayınca, 2.yarı başında da DROGBA’nın kopyası RODALEGA ile maç sıkıntıya girdi.

Ama o yağan yağmurda GERÇEK G.SARAY’lı kötü gün dostu kale arkası tezahüratları, yürekten oynayan 11’le, 1-1 de bitse tur geçildi.

gs ak 5Şimdi hesaplaşma vakti! Son 2.5 yılda 5 hoca değiştiren, 3 yılda Dünyanın en çok kazanan ilk 20 kulübü arasına girmesine rağmen ciddi zararlar eden bir kulübün, asırlık bir çınarın yönetenleri hesap vermeli. TV’lerde çıkıp sadece kendilerini kurtarmaya yönelik beyanatlar emin olun bu haklı protestoları durduramayacak. Köylü kurnazlığıyla, gönüllerde çok anlamlı anıları olan ULUBATLI SOUNESS ve KEWELL hamleleri emin olun sadece kendilerini kurtarma hamleleridir. O yüzden sayın ÖZBEK ve yönetimi, bari bu hamleyle daha da komik duruma düşmeyin!!

Bir yorumcunun devamlı SNEIJDER üzerinden oynaması bana yıllar öncenin ULUÇ ve DENİZLİ ilişkisini hatırlattı. Bu iddialar, bahsedilen mesajlar vs vs. Adam çıkıyor, çatır çatır oynuyor ve seyirci de bunu görüyor. Bir de dün ölümüne mücadele eden SABRİ’yi görse! Gün herseye rağmen kaynaşma günüdür. Yarın ola hayrola..,,

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular