https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DAKİKA 28.…, DAKİKA 79

Okunması Gerekenler

DAKİKA 28.…, DAKİKA 79

Lige 3’te 3’le başlayan, ezeli rakibi 30 dk önce ligde 3.yenilgisini almış ve Champions League’de “bal börek” kura çekmiş bir G.SARAY. Öbür taraftaysa kırılgan ve derleme toplama TRABZONSPOR. Terim’in öğrencilerinin “deplasman da olsa” ağır favori göründüğü bir maç önü.

 

Gomis’i sattıktan sonra 31 Ağustos gecesine kadar bir golcü alamamak, taraftar nezdinde tepki toplamak ama herşeyin ötesinde bu geceki “kabullenmek futbolu”. Hiç yakışmadı imparator Fatih Terim. 38 senedir tüm maçlarını izledim, ben bu geceki gibi reaksiyon vermeyen ölü bir G.Saray görmedim.

 

Başakşehir 0-4 iki kez, 1-5 geçen yıl ve birçok farklı mağlubiyet izledi bu gözler. Futbolda herşey var ama bir maç eğer 28.dakikada bitiyorsa ..işte isyanım buna..! Geldiği ilk günden beri bir cacık olmaz dediğim BELHANDA’nın sorumsuzca ve klasiklesen kırmızı kartı. 10 kişi kalan bir takım ve sıfır reaksiyon.

 

2.yarı al gülüm ver gülüm. Trabzon nezaketi, aman gelmeyeyim. bizimki ise 3-0’a tepki olmaz fazla. Böyle bitsin mantığı. 79.dakikada dalga geçer gibi 2 değişiklik, üvey evlat Feghouli (girdi de bir iki orta yaptı) ve Rodriguez içeri, Onyekuru .,bas bas ben kenar oyuncusuyum diyen Emre dışarı. Kusura bakma hocam ama bugün en büyük eleştirim sana. Boyle hocalık olmaz!

Şampiyonlar ligi arifesinde artık bazı görüntüler netleşmiştir ve umarım Trabzonspor bize en büyük iyiliği, oynadığı vasat futbol ve 4-0 la göstermiştir. Allah aşkına bu Maicon bu Belhanda’ya sen 11 verirsen bir daha Terim, hocalığından şüphe ederim. Yediğimiz 3 . ve 4.golu TFF 2.ligdeki takımlar yemez. Trabzon’un arabını yıldız yaptık resmen..

Lokomotiv Moskova, Porto, Schalke’li grupta bu kadroyla birşey yapmamız için, öncelikle geriden oyun kuracak adam Donk olmalı, Ahmet Çalık değil. Maicon için son saniyede olmayan transferi için “şansa bak “dememeli, Serdar Aziz olmalı.Ve lütfen Fatih hocam bu Belhanda’nın bu takımda işi yok, Sadece ben demiyorum ha.. Twitter, sosyal medya da yıkılıyor. Ve son olarak Feghouli’ye biraz ayıp olmuyor mu?. Neyse Eylül’e şok skorla girdik, yol uzun.. Allah yardımcımız olsun!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: iskender.genc@abcspor.com

twitter: @iskendergen11

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular