https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DAHA ZAMANI VAR!

Okunması Gerekenler

METEHAN SOZUGECENFenerbahçe İsmail Kartal ile ilk hazırlık maçında Olympiakos ile karşı karşıya geldi. Genelde hazırlık maçları zevksiz geçer. Taraftar keşke gelmeseydim, futbolcu da ne gerek vardı bu maça havasındadır ya da ben hep öyle hissederim. Ancak bu maç öyle olmadı, HATTA  yıllar öncesinde Fenerbahçe’ nin 4-2 yendiği Olympiakos maçı gibi oldu. Aradaki 2 fark; Eski maçta tribünler dolu ve sahada Rıdvan vardı!

fener 12Fenerbahçe de sistem değişmemişti ki İsmail Kartal da sistemi çok değiştirmeyeceğini belirtiyor. Açıkçası zaten sistem değişecek olsa zaten hoca da farklı olurdu. Fenerbahçe;de maçın yer yer kopmalar yaşanıyor olsa da genelinde iyi bir görünüm verdi.

Takımda en çok Emre’yi beğendim. Mükemmele yakın oynadı. Ardından Caner geliyor. Emenike de biraz daha hareketlenmiş gibi ama beklenenden uzak. Bu maçta dört beş pozisyonda çok güzel paslaşmalar ve estetik hareketler izledik. Goller de iki frikik ve iki sol ayaklı Caner ve Emre’den geldi.

fener oly11Bu takımı Galatasaray ve Karabük maçında biraz daha ilerleme kaydedecektir. Bu maçlardan sonra milli maç arası ve Trabzon deplasmanında en doğru değerlendirme yapılabilir. Ligin ilk haftasından sonra ara olması da sadece bize mahsus olsa gerek. Ligi bu milli maçtan sonra başlatıp bir hafta ortası oynatsalar bence daha iyi olurdu.

Son olarak kaybolan köpük olayı bizim ligimiz için çok iyi olmuş. Şimdi sadece hakemlerimizin 9.15 i doğru  sayabilmelerine dua edeceğiz!

Yazarın tüm yazıları için tıklayın

metehan.sozugecen@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular