https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

DAÇKA VE GALATASARAY TAMAM, GÖZLER TOFAŞ’TA

Okunması Gerekenler

3 takımla yeraldığımız EuroCup serüveninde, Darüşşafaka ve Galatasaray Odeabank, son maçlar öncesinde gruplardan çıkmayı garantilediler.

Daçka, geçen haftalarda “Kazan deplasmanında kazanarak” grup liderliğini garantilemişti.
Galatasaray ise, son hafta Hapoel Jerusalem’i yenerse ikinci, kaybederse grup üçüncüsü veya dördüncüsü olarak yoluna devam edecek.

Gözler, iyi başladığı Avrupa macerasında, son 5 maçta 4 mağlubiyet alan Tofaş’ta..

Bursa temsilcisi, grup maçları sonunda az bir ihtimal de olsa, 3 hatta 4’lü averaja kalınabilir ama sahasında 26 Aralık Akşamı Zenit’i 3 sayı farkla yenerse “diğer iki maça bakmaksızın’ TOP16 vizesi alacak.

*** Bu arada bizleri ilginç bir TOP16 turu bekliyor olabilir, çünkü 3 takımımızın da aynı grupta olma olasılığı var.

A Grubu’nu birinci bitiren Darüşşafaka’nın E Grubu’na kalması zaten kesinleşti. Galatasaray ise son hafta kendi sahasındak Hapoel Jerusalem’i mağlup ederse, o da grubu 2.sırada bitirip E Grubunda yer alacak.

D Grubu’nda bulunan TOFAŞ ise Bursa’deki maçta Zenit’i en az 3 farkla yenerse grubu dördüncü sırada tamamlayacak ve o da diğer iki temsilcimiz gibi E Grubu’na gidecek.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular