https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

‘CR7’ CRISTIANO RONALDO’DAN DOBRA AÇIKLAMALAR!

Okunması Gerekenler

İlk maçında Almanya’ya 4-0 mağlup olan ve ikinci maçında ise  ABD’den, 2-2 biten maçta son dakika golüyle 1 puanı zar zor kurtaran, bir üst tur şansını mucizelere bırakan Portekiz’de yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo samimi açıklamalarda bulundu.
CR7 konuşmasında; elinden gelenin en iyisini yaptığını söyleyerek: ”Savaşmak, koşmak için buradayım. Yaşadığım fiziksel problemleri öne sürüp kendimi haklı çıkarmaya çalışmak istemiyorum. Köprünün altından çok sular aktı. Her gün benim dizimle ilgili yeni haberler çıktı. Bu yüzden kendimi haklı çıkarmak istemiyorum. Vücudum ve ruhumla ulusal takım için buradayım.’‘ ifadelerini kullandı.

Dünya Kupası’ndaki başarısız sonuçlardan sonra zaten Portekiz’in şansının zayıf olduğunu söyleyen Cristiano Ronaldo: ” Eğer en iyi takımlardan biri olduğumuzu ifade edersem yalan söylemiş olurum. Takım olarak limitimiz belli. En iyi seviyede değiliz. En iyi takımları mağlup etmek için hazır değiliz. Mucize diye bir şey yoktur. Zor bir grupta belki de bizden iyi takımların olduğunu biliyorduk. Zaten hiç bir zaman Dünya Şampiyonu olacağımızı düşünmedik. Haddimizi ve seviyemizi bilmeliyiz. Ben iki yüzlü bir insan değilim. Ben de hiç bir zaman şampiyon olacağımızı düşünmedim.” ifadelerini kullandı.

Portekiz, G grubundaki son maçını perşembe günü Gana karşısında oynayacak.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular