https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

CAPS’LER.. HAYALLER VE G.SARAY

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCCAPS’LER.. HAYALLER VE G.SARAY

Alıştık ya 21.45 saatine, bu Kazakistan yerel saati yüzünden 19.00’u biraz yadırgayarak en yakınımdaki Tivibu’cu cafenin yolunu tuttum. Rakip, tarihinde ilk kez şampiyonlar ligi guruplarına kalan ASTANA. Herkese göre çantada keklik maç . Amma velakin beni zaten ilk başta İDDAA kıllandırdı. GS galibiyetine 1.90, handikabına 4.10 , üstelik tek maç !

gs astana flasVay anasına dedirten bir şey gerçekten. Nihayeti içimde ki sıkıntı, suni çimle ve 90 dakika boğa güreşindeki matadora gaz veren seyirciyle birleşince sıkıntı başladı.

Çıkan kadroyu eleştirmek yanlış olur. Belki neden Rodriguez olmadı da Bilal oldu derken, soyadı Kısa ama futbolu uzun adam öyle bir bazuka çıkardı ki..o eleştiri de ortadan kalktı. Astana çok koşan, fizikle, tıpkı MOLDE gibi güce dayalı futbol oynayan bir takım. Ve bu takımlarla eşleşmek her zaman zordur. Neden mi ?

Kimse siz REAL’den, JUVE’den puan alamazsanız meşhur CAPS’lere malzeme yapmaz. Açıkçası makara geçmez. Ama bizim basının öz tabiriyle; KÖY TAKIMINA yenilirseniz.. Geceler haram gerçekten !!

Anormal bir maçtı. Hayalleri gece BENFICA’nın şok skoru altüst etti desek yalan olmaz. 6,3,1,1..sıralama bu oldu şimdi. Ve önümüzdeki 2 BENFICA maçı ve içerde ki ASTANA. Ne dinleyeceğimizi belli edecek. Ya Champions Leauge cingılı, ya da Avrupa ligi. Aman ha 3.ihtimali telaffuz bile etmek istemiyorum; Hayatı teşbih yapmışım sallıyormuşumu dinlemeyelim de!!

gs astana gollerMaçtan bazı çıkarılacak dersler var dersek;

Madde 1.Semih inanılmaz kulübeye yakın duruyor..

Madde 2.Sinan Gümüş’ün LİG TV’deki mizah prgramı VAY BE’ye jenerik olacak golüne, CAROLE’un aynen cevap vermesi ilginçti.

Zaten daha neyi konuşuyoruz ki, 2 golü de biz kendi kalemize atmışsak !!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : iskender.genc@abcspor.com

twitter : @iskendergen1

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular