https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BU ALTILI PARA VERİR! 4 MAYIS ISTANBUL..

Okunması Gerekenler

Merhaba sevgili ABCSPOR’cular..

Bundan böyle haftanın 3 yarış günü sizlere sağdan soldan, ahırlardan, ganyan bayilerinde tutulan ve direkt oynanan atları verip yardımcı olmaya çalışacağım.

Bugün İSTANBUL koşularında çok direkt bir at ortaya çıkmadığından ben bu altılının iyi para vereceğini düşünüyorum!

GÜNÜN YORUMU..

1.AYAK…

S.Kaya idaresinde start alacak BERRAGÜL ile İstanbul çiminde başarılı koşuları bulunan GÜNHAT burada bitmiş yarış gibi görünüyor.

Ancak bu tarz yarışlarda herkesi fazlasıyla yakan R.KAYA ekürisinin atları DİLEKKAYA ya da bir çarpı atılabilir.5/6/8 yeter.

2.AYAK…

Koştuğu iki yarıştada bir 3.lük birde 2.lik yapan Coşkunsoy flaş aprantisi V.Kızmaz la risk edilip tek yazılabilir.Ama bugün ilk kez bu kadar çok ata binip adeta show yapabilirim diye bağıran S.Kaya lı AŞKARBEY ve Caş yavrusu MASTARDAĞLI sağlam kuponlarda bulunmalı.3 tek ya da 1/8.sp.2…

3.AYAK…

Son koştuğu Orhan Meker serbest handikap yarışını ciddiye almadığım ANDARKAN benim favorimdir.Ahırı formda HEIWA IWA ile koştukça daha iyi yerlere geleceğine inandığım OVAKARTALI rakipleridir.Buranın sürprizini UNNOCCOUNTED yavrusu LORD WHO..

4.AYAK…

ATİLLA MİDİLLİLİ adına düzenlenen bu koşuda, ne zaman ne koşacağı belli olmayan ALWAYS PRESİDENT ile tırnağının ucunda ki Karataş faktörlü NEARLY GREEN önplana çıkıyor.

Bu iki atın son metrelere kadar kıyasıya mücadelesinden Gülerce ekürüsi faydalanabilir. 2.1.4…

5.AYAK…

Ganyan bayilerinde ki birkaç dostumla burayı konuşurken açıkçası herkafadan bir ses çıktı.yani öyle bir yarışki TAM KARAKOLLUK. Bütçesi imkanında ben kapatın ,puro içip izleyin derim.ama sıralamam ONDÖRTBAHAR, LEYDİBORS, ESERHATUN. Sp de ise SUNLİNE..ya hepsi ya da 1/4/3/8..

6.AYAK…

Arap atlarının kısa mesafeli tempo yarışında ,önde kaçacak birçok at yarışın kaderini belli edecek.Ben DİGOR, ASALPOLAT arasına YARIŞALAN ve TEKFUR’u da yazmayı düşünüyorum. Sizler de cebiniz ölçüsünde ilave edebilirsiniz.

HEPİNİZE BOL ŞANS!

Çarşamba görüşmek üzere…

NORMAL ALTILI..  …….17.20 TL,,,,,,,,,

GENİŞ ALTILI.  ……….103.60 TL..

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular