https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BKY İLE 7 SORU-7 CEVAP

Okunması Gerekenler

bozkurt 5*** Bir Cümleyle Trabzon’da Yaşanan Olaylar. Çözüm nedir ?

Trabzonspor ‘un önümüzdeki 5 sene boyunca her branştaki Fenerbahçe ve en az 1 sene tüm futbol maçları tarafsız sahada ve seyircisiz oynanmalıdır.

*** Zirve yarışında 5 puanlık fark 3’e indi. Beşiktaş bu sene de son düzlük sendromu yaşar mı ?

Galatasaray dışındaki her takım o sendromu yaşayabilir. Sırasıyla, Şenol Hoca, Beşiktaş ve Fenerbahçe bu konuda sabıkalı takımlar. Şampiyonluğun son hafta belli olacağını düşünüyorum.

fb 9871*** Bu haftanın futbol adına en güzel olayı hangisidir ?

Maalesef tüm maçları izleme şansım olmadı… Trabzon’daki kaos içinde, Pereira ve Hasan Çetinkaya’nın ışıkları kapayıp sahadan son çıkanlar olması takdir edilmesi gereken bir tavırdır.

*** Fenerbahçe bir kez daha Final Four’da. Kupa gelir mi ?

Geçen yıl, Fenerbahçe’nin hedefi önümüzdeki 4 yılda en az 2 defa Final4 ama hep en az Final8 olmalı yazmıştım. Hala aynı fikirdeyim. Bu senaryoda Kupayı taşıyan uçak mutlaka Türkiye’ye iner. İnşallah o sene bu senedir !

*** Galatasaray Eurocup’ı Kazanacak mı ?

Ergin Ataman 3 ayrı takımla ( Siena, Beşiktaş, Galatasaray) Avrupa’da kupa kazanan hoca olarak kariyerini güçlendirecek ve Galatasaray’a Euroleague kapısını açacaktır.

cagla 123*** Anadolu Efes’te Ivkovic’in Görevine Son Verildi. Sizce doğru bir karar mı ?

Performansı konusunda hoca bile beklenenden çok uzakta olduğunu kabul edecektir. Hele önünde Obradovic’in Fenerbahçe’si varken. Gönderiliş şekli Efes’in yeni antrenör seçiminde bir hayli baş ağrıtacaktır.

*** İlk kez bir Türk Kızı WTA turnuvasında teklerde şampiyon oldu ve hepimize çok büyük gurur yaşattı. Çağla Büyukakçay hakkındaki düşünceleriniz ?

Kendilerinin ve ailelerinin büyük fedakarlıklarıyla ders, okul, antrenman, turnuva arasında koşuşturan tutkulu genç tenisçilerin o yollardan geçmiş bir Türk idole ihtiyaçları vardı. Çağla Büyükakçay o role hoş geldi !

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

BOZKURT K. YILMAZ

mail : bozkurt.yilmaz@abcspor.com

twitter : @_bky

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular