https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEYECEK !!

Okunması Gerekenler

 

KAAN ILHAN

Biz bitti demeden bitmez.. Bu söz bu turnuvanın mihenk taşlarından ve sembollerinden biri. A milli futbol takımımız Euro 2016’da yoluna devam edebilmek adına bugün Çek Cumhuriyeti’ni 2 farklı skorla yenmesi gerekiyordu ve Fatih’in aslanları bunu başararak En iyi 4 grup 3.cüsü olma yolunda umutlarını sürdürdü.. Allah’a çok şükür bu maçtan alnımızın akıyla çıkmayı başardık.

Peki, şimdi neler olacak?

tur cek 2Milli takımımız en iyi 4, grup 3.sü olabilmek için İsveç ve İrlanda’nın puan kaybetmesini bekleyecek. İtalya İrlanda’ya, Belçika da İsveç’e kaybetmezse milli takımız Avrupa’nın en iyi son 16 takım arasına adını yazdırmayı başaracak.

İspanya maçı sonrası ülkenin bir kısmı adeta havlamış köpeklerden farksız olarak gerek Fatih hocaya gerekse oyuncularına, hatta Fatih hocanın doğmamış torununa küfür ederek zehirlerini bir kez daha akıttılar.. Ama bugünkü bu maç bunu yapanlara adeta ‘kapak’ niteliğindeydi.

İhtimaller ister gerçekleşsin ister gerçekleşmesin umurumda değil bu ekip bir imkansızı başardı ve o imkansızın peşinden gitmeye de emin adımlarda devam ediyor.. Biz bitti demeden bitmedi ve bitmeyeceknte.. Umarım bazı kesimdeki bazı ahmaklar vicdanlarının sesini dinler ve biraz da olsa adam olurlar. İnsanları eleştirebilirsiniz ama küfür edemezsiniz, bunu kimse unutmasın!

 Not: Milli takımımız son 16’ya kaldığı an  rakibi B grubunu lider bitiren Galler olacak.

Yazarın diğer yazıları için tıklayın.

Saygılarımla…

Mail: k.ilhan@outlook.com

Twitter: @kaanilhan_

 

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular