https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BİRİLERİ YALAN SÖYLÜYOR..

Okunması Gerekenler

ISKENDER GENCAdam kız arkadaşıyla ilk kez buluşacaktır o gün.Heyecandan yerinde duramaz, nabız 1500 tabiri caizse!!! Açık parfümeriden beş milyona aldığı ama o gün için idare edecek çakmamsı orjinale yakın parfümü baştan aşağı sıkar ve koşar adımlarla müstakbel yenge adayı ile buluşacağı yere gider.

ingiliz1Ciddi düşünülen ablayla gününü gün eder ve yaz sezonu ya, bir de içimizdeki çocukluğu pekiştirmek amacıyla LUNAPARK’ın yolunu tutar. O da ne! kızı etkilemenin en güzel ve en nostaljik yolu olan 3 penaltı 1 Marlboro için topun başına geçer. Arkadaş TORRES’tir, ROONEY’dir, BALOTELLİ’ dir. Kaleci ise elenmesine kesin gözüyle bakılan KOSTARİKA kalecisi…Mokosen ayakkabıyla pis burun vuruşlar ama olmaz, olmaz, olmaz!

isp-1Hayaller altüst olmuştur. Tıpkı şu anda İNGİLTERE’nin,İSPANYA’nın ve de İTALYA nın yaşadığı gibi.. Dünya kupasında 2.turlara ramak kala bu 3 dev yok! Yazımın başında yazdığım gibi BİRİLERİ O ZAMAN YALAN SÖYLÜYOR. Dünyanın şu anda en önemli 3 ligi,sırasıyla La Liga, Premier League ve Serie-A değil mi. Ve bu ligler guruptan dahi çıkamadı!!!

1978 TEN beri takip ettiğim WORLD CUP larda ki en büyük sürpriz bu olsa gerek… ABCSPOR’da 10 Haziran’da ALMANYA-ARJANTİN finalini öngörmüş ama hayallerin finali ARJANTİN-BREZİLYA neden olmasın demiştim. Bereket bu yolda bir firem yok!

france12.TUR’da ise neler olur, tam bir muamma. FRANSA, 3 te 3 yapan Portakallar, herşeye rağmen ALMANYA, Avrupa nın ayakta kalanları olarak gözüktü. Brezilya nın ise bu defansına çözüm bulamazsa çeyrek finalden öteye gitmesinin zor olduğunu düşünüyorum. Tarık Mengüç benzeri saçlarıyla NEYMAR ise bakalım daha ne kadar sambacıları taşıyacak.

tarikÖyle ya da böyle Dünya Kupası tat katmaya devam ediyor..

İYİ SEYİRLER…

iskender.genc@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular