ISKENDER GENCPerşembe gecesi BRUGGE maçının son beş dakikasını izleyen Çarşı mensubu gibiydik dün ilk yarıda RTE stadında… Hamza hoca hücumu seviyor, anladık ta KOLPACİNO filminin unutulmaz repliği geldi aklımıza; BU NEDİR YAAAAA !!!

Topu alan, hürraaaaaa hücuma. Tamam kaçırdık ettik te, ya verilen net pozisyonlar. Bu kadar risk, neden?

kasim gs 4Devre 0-2 bitince, kendi kendime düşündüm. Tam Burak’lık oyun var, biz kenarda önlem diye oturturuyoruz. Nihayeti girdi kral oyuna, takım takıma benzedi. Yasin ne oynadığını anladı, takım biraz bilinçlendi.

Ama ikinci yarı Adem Büyük’ün kornerden gelen topa kafası girip fark 3 olsa, NE OLURDU BİLİNMEZ!

Suna şükür milli maç arası girdi de, düşüşe geçen takım için toparlanma şansı doğdu. SEMİH-BURAK geri döndüğünde son 9 maç ümidimiz olur.

kasim gs hamzaGelelim HAMZA hocaya...Bak hocam, insan kaliteni, duruşunu kimseyle tartışmam. Yerlerdeki bu takımı ciddi ciddi havaya soktun. Ama senden ricamız, son 9 maç ayakları daha yere sağlam basan,bu kadar kolay pozisyon vermeyen bir takım inşa et. Geçen hafta 2-0’dan, Muslera’nın tarihi hamlesiyle mağlubiyetten döndük. Bugün 2-0’dan çeviremiyebilirdik.Takımın oyun içi kurgusuyla BU KADAR OYNAMA. Kısacası Perşembe’nin BILIC’i olma, KENDİN OL!

Unutmadan, biz başta olmak üzere, ABDURRAHİM Beyin kalbiyle oynama canım hocam. ALLAH muhafaza sayende her maç, dil altı kullanacak hale gelicez yakında.
Kasımpaşa ise karşısında ki takımı iyi etüt etmeyip,12 dakikada 3 gol yiyince, çok yaklaştığı puan ve puanlardan oldu. Kısacası Hollanda 2.lig (İDDAA’cılar iyi bilir, hermaç artı 7 kokar)ayarında, birazda hali saha tadında bir cumartesi gecesi maçı izledik.
Bu maçında taktiği,tekniği ancak bu kadar yorumlanabilir!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

iskender.genc@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz