https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

BAYERN BARCA’YA KAYBEDERSE TARİHİNDE BİR İLK YAŞAYACAK !

Okunması Gerekenler

Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında Barcelona’ya 3-0 yenilen Bayern Münih, şampiyonluğu garantilediği Almanya Ligi’nde bu hafta sonu da Augsburg’a 1-0 mağlup oldu. Ligde geçen hafta Bayer Leverkusen’e 2-0, hafta içinde Barcelona’ya 3-0 ve son olarak da Augsburg’a 1-0 yenilen Bayern Münih üstüste 3 resmi maçtan yenilgiyle ayrılırken; son 15 yılda ilk kez üst üste 3 resmi maçını kaybetti!

Hatta bu mağlubiyet serisinin başladığı 2 Mayıs Cumartesi günkü Leverkusen maçı öncesinde, 28 Nisan’daki Almanya Kupası maçında Dortmund’a da 120 dakikası 1-1 biten karşılaşma sonrası penaltı atışlarıyla yenilip elenmişlerdi ve seriyi 3 değil, 4 maç olarak da kabul edebiliriz.

Salı akşamı 3-0’dan dönülmesi çok zor bir Şampiyonlar Ligi yarı final rövanşına çıkacak Bavyera devi, Allianz Arena’da Barcelona’ya da yenilirse bu seri 5 maça çıkacak ve Bayern 115 senelik tarihinde kötü anlamda bir ilk yaşayacak!

ABCSPOR

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular