https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

AZİZSİLİN Mİ AZİZİ SİLELİM Mİ ?

Okunması Gerekenler

pinarbasi burakFenerbahçe Spor Kulübü tarihinde belki de 3 adam vardır heykeli dikilecek. Yoğurtçu Parkında ikisi dikildi. Biri Ordinaryüs Lefter, diğeri biraz ötede sağda Alex De Souza.Eeee…ortası boş kaldı, Aziz Başkan’a yakışmaz mı?

Şakayla karışık girdim belki konuya ama gerçekten de Aziz Başkan heykeli dikilecek insan. Objektif bakıldığında yaptıklarıyla ve yapmadıklarıyla Fenerbahçe Spor Kulübü tarihine geçmiş bir başkan. Yaptıklarını uzun uzun anlatacak değiliz. Stad’dı, tesisleşmeydi, amatör branşlardı, Ülker Arena’ydı ….
Yapmadıkları ya da yanlış yaptıkları…Brezilya’nın efsane futbolcularından, teknikdirektör Zico…Şampiyon olmuş, çeyrek final oynatmış, gönderdin…
Ardından Aykut Kocaman…şampiyon oldu Avrupa Liginde yarı final oynattı, gönderdin…
ERSUN SEZON ANALIZIErsun Yanal…ilk senesinde hem de tarihte ilk kez Nisan’da şampiyon oldu, özel hayatıydı dedin, takımı çalıştırmıyordu dedin, bu takımı ben şampiyon yaptım dedin, hocaların fonksiyonu yoktu dedin…dedin de dedin…
Eeee..başkan harç bitti yapı paydos, Galatasaray şampiyon oldu, sırada İsmail Hoca var. Sen şampiyon yapmıştın ya daha önce bu takımı, hocaların bir hükmü yoktu. O zaman şimdi de sen şampiyon yapamadın bu takımı! İsmail Hoca’nın yanında boş koltuk bileti var. Otobüs kalkıyor başkan!
Bu camia sana daima inandı, milyonlar peşinden koştu, Metris, Okmeydanı demedi, hep destek tam destek dedi, dedi de dedi, koşulsuz şartsız, karşılıksız,ölesiye….ama artık yeter Aziz Başkan! Fenerbahçe’ye zarar veriyorsun artık. Senin 17 senelik başkanlığında Galatasaray’ı şampiyonluk sayısıyla tarihe geçirdin, en çok Galatasaray şampiyonluğu gören başkan oldun.
alex azizHerkesle kavgalısın ,herkes sana ve Fenerbahçe’ye düşman. Bir zamanlar tüm stadlarda alkışlanan Fenerbahçe, şimdi her stadta küfüre maruz kalıyor. Volkan ve Emre seni örnek almış olacaklar ki, protesto edilmekten top oynayamaz hale geldiler. Atatürk’ün kulübü Fenerbahçe’nin zeki, çevik ve ahlaklı olmayan futbolcularına prim verip durdun. Emenike’yi vitrin yapacağım derken kaçan puanlar ve sonunda şampiyonluk. Daha sayılamayacak yanlışlıklar….
Bakalım bugünden itbaren sağa sola nasıl saldıracaksın, hakemler de şöyleydi, böyleydi mi diyeceksin, haklarımız yendi mi diyeceksin ama takkeni önüne alıp hiç düşünmeyeceksin. İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırma erdemini göstermeyeceksin. O zaman Fenerbahçe Kongre Üyelerine düşen görevde sormak lazım:
Bundan sonra da Aziz silin mi, bugünden itibaren Aziz’i silelim mi?
burak.pinarbasi@abcspor.com
BURAK PINARBAŞI

Son Haberler

SINIRLI USSALLIK

SINIRLI USSALLIK Belfast ya da Glasgow’un arka sokaklarında gezerken şehrin turuncu ya da yeşil olarak tasnif edildiğini görürsünüz. Bunun sebebi...

Benzer Konular