https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

AZİZ BAŞKANI YEDİRMEYİZ !!

Okunması Gerekenler

brunoGüm güm pete, güm pete güm… Robben ile çıktım yolaaa… Selam verdim sağa sola.. Güm güm pete güm pete güm.. Feghouli dedim sonraaaa Aatıf çok ucuz geldi bana.. Güm güm pete güm pete güm A benim devletlü padişahum Şampiyonluk şerifin hayrola… Allahıma çok şükür memleketimizde 14 yıllık ikstikrarlı bir iktidar var da, atlatıyoruz bu günleri.. Bu da tamamen necip Türk milletinin sağ duyusudur. Memleketimde de işler süper gidiyor, Fenerbahçe’mde de..

Çoğumuz hatirlamayabiliriz, bu millet neler gördü be kardeşim.. İsmet Paşa zamanında karne gördü.. Ecevit vitesi derlerdi, benzin yoktu da, vites boşa atılırdı yokuş aşağı.. Tüp kuyruğu gördü, yağ kuyruğu gördü, gençlerin birbirine düşman olduğu, sokağa çıkma yasağının olduğu günleri gördü bu millet ne. Bu ülkede insanlarin inançlarına bile karışıldı.. Çok şükür memleketimiz güllük gülistanlık..Kendi elektrik süpürgemizi kendimiz yapar hale geldik, NASA geldiğimiz noktayı kıskanıyor şu an. Sistem her yerde öyle güzel işliyor ki tıkır tıkır hayvanat bahçesi müdürünü TÜBİTAK’a genel müdür atadık ta, yine sistem çalıştı tıkır tıkır. Demokrasi falan hikaye. Bunlar bizi içerden dışardan göçertmek isteyenlerin rahatsızlıkları.. Otorite azalsın, isyan çıkartalım istiyorlar.

aziz yildirimBiz Osmanlı torunuyuz. Bizim kültürümüzde var tek adam idaresi. Daha verimli oluyor böyle. Görüyoruz kardeşim, Fransa’da polis copla dalıyor, biber gazı sıkıyor, biz de oldu mu Demokrasi yok.. Yoksuzluk rüşvet falan, yok öyle şey. Sağlıkta devrim, hızlı tren 3, havaalanı nasıl yapıldı köprüler yollar, neyle yapılıyor sanıyor sunuz ? Geç-geç bunları anam babam, geç bir kalemde. Özel hastanenin kapısının önünden geçemezdin be. Hey yavrum hey. Hee,hiç mi yapılan yanlış yok, hiç mi hata yok ? Mesela Kürt açılımı.. O da tamamen iyi niyetinden.. Ben de eleştiriyorum ama hatalar olmadan olmaz.. Hem gitse yerine gelecek adam mı var? Aziz Yıldırımi eleştiren nankörler var etrafta.

Bu taraftar neler gördü.. Can Bartu çıksın anlatsın, soyunma odasında sıcak su akan tek duşu.. Soba boyasıyla boyanmaktan kemiğe dönmüş topları.. Fenerbahçeli oyuncular civciv gibi birbirlerine sokulurlardı antrenman tesislerinde. Bir başkan gelirdi, para harcayıp giderdi. Sonra bir başkası. Şimdi Fenerbahçe’nin kasası dolu. Tesisleri tas tamam. Gruplar vardı, muhalefet yaparlardı.. Merdiven altı, kürekçiler.. Ne gereği var muhalefetin..Muhalefet demek, anarşi demek. Her kafadan bir ses demek. Kaos demek yani. Aziz Yıldırım hepsini bitirdi ve 18 yıllık bir istikrara kavuşturdu bu kulübü.. Adam hayatını adadı be, hapis yattı Fenerbahçe için.. Bunların hepsinden önemlisi Atatürkçü..Kulübü kimseye bırakmadı.. 18 senede 6 kere şampiyon olmuşuz..Yeter. Hakemler izin vermiyor, Fenerbahçe düşmanları içeriden dışarıdan çalışıyor..Beşiktaş sanki kaç kere şampiyon olmuş ? Trabzon 35 senedir şampiyon olamıyor..

aziz-10Aziz Yıldırım zamanında Galatasaray iki yıldız daha takmış hepi topu, büyütecek bir şey yok. Aziz Yıldırım ne yapıyorsa Fenerbahçe’nin çıkarı için yapıyor.. Aykut kendi gitti, Ersun ahlaksız, Zico toptan anlamıyor. O da hata yapıyor, Mesela ismail konusunda hata yaptı, Guiza’ya 14 m vermek bir hataydı, Josef’e 8 m bir hataydı ama iyi niyetinden..Onları ben de eleştiriyorum hala.. Gökhan’mış, Topal’mış, Caner’miş. Para için gideceklerse gitsinler..İsimler geçicidir.. Pereira tam da ligi tanımıştı Adam haklıydı takımın başında tutmakta. Aatıf, Şener, Hasan Ali gidenlerden daha iyi. En kötü ikinci oluruz bu ligde..

Hem Fenerbahçe bir futbol kulübü değil kardeşim, spor kulübü. Kaç branş daha var orada biliyor musun sen? Hem varsa başka aday, ortaya çıksın da görelim. Valla arkadaş, boşuna yormayın bir tarafınızı. Kadromuz güzel, kasamız para dolu. Yine alırız üç beş yıldız daha. Hee, transferde hatalar olur, Terraneo da kandırdı başkanı ama yine iyi niyetinden.. Ben memnunum, bunları demek Azizbahçe’li olmaksa ben Azizbahçe’liyim.. Kulupler geçicidir, aslolan başkanlar.. Aziz başkanı yedirtmeyiz!

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail: bruno.monte@abcspor.com

twitter: @BrunoMonte1907

Son Haberler

HABABAM GÜM GÜM GÜM

Evet haylazdır Hababam. Ele avuca sığmaz, ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Bir bakmışsın herkesin yüzünü güldürüyor. Bir bakmışsın hepimizi...

Benzer Konular