tugay kutlu221.ayak: Eküri avantajıyla bu yarışa katılacak olan FENERLİCAN (8) ve SARAYCAN (6) arasında geçmesini beklediğim bu koşuda  ola ki bir aksilik olur ve 2 safkan birden kötü koşarsa KOCABAŞ (9), KEİTA (3), DURMAZBEY (5) ve IŞILILGAZ (1) sürprizi gerçekleştirebilecek isimlerdir.

 

2.ayak: Bu yarış için yaptığı hazırlıklarıyla dikkat çeken EDEBEY (2) başta olmak üzere SAVAŞ ATI (7), BABATOSUN (1) VE ATMACA BEYİ (3) bu koşu için yeterli olacaktır görüşündeyim..

 

3.ayak: Yaptığı çalışmalarda formunu dahada ileri götürdüğünü gördüğüm HOUDINI (3) bugün koşuyu kazanmaya en yakın safkandır. Ben bugün için bu safkana güveniyorum ve kuponuma tek olarak yazacağım.

 

4.ayak: Açık yarışlarda yapığı dereceler ile bu koşuda rakiplerine göre ön plana çıkan CASH AKÇE (1) kendisini iyi tanıyan jokeyi ile Günün 2. bankosu olacaktır..

 

5.ayak: Çok zor bir yarış. Bir çok faktörü göz önüne aldığımda AKREBİN GÖZÜ (6) bu koşuda biraz ön plana çıkıyor. KIRAÇ KIZ (13), ZENGİNLİ (8), DULOCAN (11), BURHANİYE (2), ARTVİNLİ (4) ve SİPANKIZI (9) sırasıyla bu koşuda sonra şanslı gördüğüm safkanlardır.

 

6.ayak: İstatistiklerin sürpriz olma olasılığını yüksek olarak gösterdiği bu koşunun kapatılmasından yanayım.

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.

ALTILI KUPONUM:

1.AYAK: 8-6-9-3-5-1

2.AYAK: 2-7-1-3

3.AYAK: 3

4.AYAK: 1

5.AYAK: 6 13-8-11-2-4-9

6.AYAK: HEPSİ

tugay.kutlu@abcspor.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz