https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

ARDA TURAN’DAN CHELSEA MAÇI ÖNCESİ..

Okunması Gerekenler

Atletico Madrid’de forma giyen milli futbolcumuz Arda Turan, Stamford Bridge’de gerekli skoru alarak Şampiyonlar Ligi’nde finale yükseleceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.

İlk maçta alınan skorun bir avantaj teşkil etmediğine inanan Turan, AA’ya verdiği demeçte, “Ne bir avantaj, ne de dezavantaj… Eşleşme sıfırdan başlayacak. Bakalım göreceğiz. Biz maçın her anında, her saniyesinde savaşmaktan çekinmeyen bir ekibiz.” dedi.

Sahada final için her şeylerini vereceklerini vurgulayan yıldız oyuncu, “Neler yapabileceğimizi biliyoruz, hayallerimizi gerçeğe çevirmek istiyoruz. Taraftarlarımız yensekte yenilsekte sonuna kadar mücadele edeceğimizi biliyor. Finale kalacağımıza inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

“BİR TARAFTA MOU, DİĞER TARAFTA SİMEONE”

Tüm eleştirilere karşın Mourinho’ya büyük saygı duyduğunu belirten milli futbolcumuz, “Bir tarafta Simeone, diğer tarafta Mourinho… Dünya futbolunun en iyi iki taktisyeni.. Tam bir taktik savaşı olacak. Hem saha içinde hem saha dışında Mourinho büyük saygı duyduğum biri. Özel bir hoca… Ancak biz de çok özel bir hocaya sahibiz.” açıklamalarında bulundu.

İzleyenlere güzel bir maç yaşatacaklarını düşünen 27 yaşındaki yıldız, “Yani, çok güzel bir maç bizleri bekliyor. Mourinho özel biri ancak Simeone de dünyanın en iyi taktisyeni olmak yolunda ilerliyor. Onu geçeceğine inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular