https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

6 MAYIS ANKARA YARIŞLARI

Okunması Gerekenler

tugay kutlu221. AYAK: 3 yaşlı ingilizlerin maiden koşusunda GÜRCÜKIZI (8) ve BIG VIOLET (7) ayrım yapılmadan kuponlarda olmalı. Bu iki safkanında kötü koşması halinde sonraki ihtimal olarak Eküri safkanlardan ARDILES (2) ilk defa koşacak olmasına rağmen değerlendirilebilir.

2. AYAK: İstatistiklere baktığımızda %50 sürpriz gözüken bu yarişta son çalışmasını beğendiğim CRYPTO (8) FAVORİM. Sahipleri tarafından il il gezdirilip koşturulan ACTION LAW (9) Favoriye rakip olmaya çalışacak ilk at olacaktır. FIRST EVER (3), SÜNNETÇİ BEYİ (5), ANEAS (6) ve MEHMETCAN (1) daha sonraki ihtimaller olacaktır

3.AYAK: Son yarışını beğendiğim MC GILL (2) küçük kuponlara tek olarak yazılabilir. Rakip arayanlara PARTNER SCORE (9) ve Ankara çiminde bir yariş gören PARK CEYHAN (5) öneririm.

4.AYAK: Ben kuponuma Ankara’da koştukları yarışlarını kazanan iki safkan HÜNKARIM (4) ve HOŞKADEM (1) yazıp rahat bir yarış seyredeceğim.

5. AYAK : Form durumu çok iyi olan bunu çalışmalarında da gösteren ve Sevdiği pist ve mesafede koşacak olan YOLALAN (1) benim bugün kuponuma yazacağım BANKO atım.

6. AYAK: Rakiplerine oranla hayli ağır kiloda koşacak olmasına rağmen çok iyi işlerle bu yarışa girecek olan YENİSEİ (1) FAVORİM. Eksik koşması halinde GAZZE (2), BIG FATHER (9), BEST WANGO (6), KÖYLÜM (4), YOLCU BEY (5) ve CANDAR (12) sırasıyla tuttuğum safkanlardır.

ALTILIM;

1.AYAK :  8-7-2

2.AYAK :  8-9-3-5-6-1

3.AYAK:   2-9-5

4.AYAK :  4-1

5.AYAK :  1

6.AYAK :  1-2-9-6-4-5-12

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM.

tugay.kutlu@abcspor.com

Son Haberler

YAZ KIZIM

Bazen kaybettim sanırsın ama çok şey kazanmışsındır. Bazen gömüldüm sanırsın ama ekilmişsindir, yeniden filizleneceksindir. Bazen kazandım sanırsın ama kaybetmişsindir. 10 kişiyle kazanılan...

Benzer Konular