https://abcspor.com/wp-content/uploads/2020/11/ataturk.jpg

WWE ÖZEL / KURT ANGLE RÖPORTAJI

Okunması Gerekenler

Kurt Angle bu hafta Sports Illustrated’a bir röportaj verdi ve önemli açıklamalarda bulundu;

”WWE ile görüştüm. Bu draftta dönmeyeceğim. Gelecekte, büyük ihtimalle önümüzdeki yıl döneceğim, ama bunun garantisi yok. Triple H ile iletişim içerisinde olacağım.”

”Vince her zaman beni önemsedi. O iyi bir adam ve kendisini bana karşı baba figüründe görüyordu. Vince’in çalışma etiğini beğenirdim. O bir makine gibiydi. Başarılı olmak için çok fazla fedakarlık edebilirdi. Ondan babamdan korktuğum gibi korkardım. Haklıydım, o iyi bir adamdı. İşleri batırdığımda bana batırdığımı ve nasıl düzelteceğimi söylerdi.”

Vince bana basitçe ”Dinle, sen olimpiyat altın madalyası kazandın. Bu evrendeki çok az insan bunu yapabildi. Sen özelsin, bu işi yapabilirsin.” dedi.

Angle TNA hakkında ‘Herkesin içki içtiği ve seninde içmeye teşvik edildiğin bir şirketteydim.’ diyerek alkol sorunundan bahsetti;

”Alkol işte burada devreye giriyor. Bunun üstüne çılgınca gitmedim fakat alkolü haplarla karıştırdığında sana çılgınca şeyler yaptırabiliyor. Seni umursamaz yapabiliyor.”

Son Haberler

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar güzel pankart asmışlar numaralı tribüne :" Sizinle gurur duyuyoruz". Trabzon'daki linç ortamından başları dimdik çıkan, birbirlerine destek olan,...

Benzer Konular