ŞAMPİYONLAR LİGİ 17 EYLÜL İDDAA TAHMİNLERİ

TUNA OZKAYADün Sampiyonlar Ligi maçlarından seçtiğimiz 4 maçta da tam isabet sağladık ve bakalım bugün de şansımız yaver gidecek mi?

Yine 8 karşılaşma içinde, kendimizce daha cazip ORANLARI olan 4 tanesini mercek altına alıyoruz..

CHELSEA-SCHALKE… Oran düşük gözükebilir ama bu maçı banko tutup sistem kuponlarında ya da 3 maçı tamamlamak için denenebilir. Sezona uçarak başlayan Londra ekibi, sahasındaki maçta sezona onların tersine çok kötü bir giriş yapıp, Bundesliga’da  3 maçta sadece 1 beraberlik alabilen ve takımın yarısı eksik bir kadroyla Londra’ya gelen Schalke’yi geçecektir.

Handikap da oynanabilir, hatta ilk devre Chelsea kazanır da çok cazip ama biz yine de garantiye gidelim.. CHELSEA KAZANIR diyelim, siz içinden istediğinizi seçin!

ATLETICO BILBAO-SHAKTAR DONESTK..Bu maç geçen sezon oynansaydı, kurt hoca Lucescu önderliğindeki Ukrayna ekibi daha şanslı derdim ama ülkelerindeki iç savaş, her ne kadar bizi etkilemedi deseler de, bunun mümkünatı yok ve akıllar hep futbol dışında..

Oran da cazip duruyor. Ben özellikle iç saha maçlarında çok büyük baskı oluşturan Bask ekibinin bu maçı kazanacağını ve Şampiyonlar Ligine iyi bir giriş yapacağını düşünüyorum.

ATLETICO BILBAO KAZANIR!

BAYERN-MANCHESTER CITY… Herkesin favorisi tabii ki Dünya Şampiyonu Almanya’nın en güçlü ekibi Bayern ama karşılarında da kolay lokma yok. Premier Lig şampiyonu unvanıyla buraya gelen Manchester ekibi Almanya’da kaybetmeyecek diye düşünüyorum. Bu tahmine dudak bükenler olabilir ama aklımdan geçen bu..

MANCHESTER CITY KAYBETMEZ!

AJAX-PARIS ST GERMAIN… Bahis oranlarında Fransız ekibi deplasmanda olmasına rağmen net favori ama benim bu maç için bahsım iki takımın da gol bulacağı şeklinde. PSG deplasman maçlarında, daha sezonun başı olduğundan belki kıstas olmaz ama kırılgan bir portre çizdi.

Thiago Silva’nın sakatlığı, üstüne de Daviz Luiz eklenince, defansif kurgularındaki ahenk bozulmuş gibi.. PSG her şekilde golü bulacaktır, ben ev sahibi Amsterdam ekibinin de bir şekilde gol atacağını düşünüyorum.

KARŞILIKLI GOL VAR!

BOL ŞANSLAR!

tuna.ozkaya@abcspor.com