Yazarlar | ABC SPOR

Yazarlar

Alen OsepyanAlen Osepyan
Alp EralpAlp Eralp
Arif ŞahinArif Şahin
Aydın BiçerAydin Bicer
Baris TümokBaris Tümok
Bruno MonteBruno Monte

 

Medyanin güç odagi olmasi sebebiyle, haber gibi tek gerçek olan bir durum bile etki ve baski altinda deforme edilirken, yorum gibi zaten sübjektif olan bir konunun deforme edilmeme olasiligi yoktur. Bu gelismeler isiginda haberden ziyade, haberi hiçbir baski ve etki altinda kalmadan dogru sekilde yorumlayacak ve okuyucuya ulastiracak bir platforma ihtiyaç duyulur hale gelmistir.

ABCSPOR, iste tam da bu noktada, yazmaktan keyif alan birkaç arkadasin kendi yorumlarini, spor ile ilgili paylasmaya deger bulduklari konulari, ya da spor hakkinda ilginç bulduklari bilgi, görüs ve düsünceleri, sporun içindeki yönetici, sporcu, spor yazari vb ögelerin hiçbirinin etkisi ve baskisi altindan kalmadan özgürce dile getirecegi bir platform olarak kuruldu.

ABCSPOR’da, sadece futbol ve basketbol degil, sporun her türlüsü, tarafsiz yorumlarla elden geldigince sizinle paylasilacak, kisacasi sporun ABC’si sizinle olacak.

Umarim begenirsiniz.

 

Burak BelgenBurak Belgen
Bülent BilirgenBülent Bilirgen
Cem SipahiCem Sipahi
cihat leventCihat Levent
Derya AtilganDerya Atilgan
Efe ÖzençEfe Özenç
Emrah SeberEmrah Seber
Ertuğrul ÖnerErtuğrul Öner
Faruk AksöyekFaruk Aksöyek
Fersu YahyabeyoğluFersu Yahyabeyoğlu
Görkem IşıkGörkem Işık
Hakan DoğanHakan Doğan
İskender Gençİskender Genç
Metehan SözugeçenMetehan Sözugeçen
Nuran ÇelikNuran Çelik
Özkan TemurÖzkan Temur
Okan TansuOkan Tansu
Ozan GülseniOzan Gülseni
Tayfun ErsönmezTayfun Ersönmez
Tunç AfşarTunç Afşar
Uğur Akkaya Uğur Akkaya
Zeki GültepeZeki Gültepe
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.