UÇAN HELİKOPTER TAM 5 SENE SONRA ! | ABC SPOR

UÇAN HELİKOPTER TAM 5 SENE SONRA !

17/12/2015

Fenerbahçe’nin atletik uzunu Jan Vesely, bugün Moskova’da oynanan Euroleague maçında, ilk çeyreğin son saniyesinde attığı basketle FB kariyerinin ilk 3 sayı isabetini sağladı.

Khimki karşısında 70-68 kazanan sarı lacivertliler A Grubunu lider bitirdi ve rakiplerini beklemeye başladı.

Çek yıldız bu sezon TSBL’de hiç üçlük denememiş, Euroleague’deki tek denemesi olan Ülke Arena’daki Khimki maçında da isabet sağlayamamıştı.

Geçen sezonda da Türkiye Liginde 4, Euroleague’de 1’de sıfır çekmiş, ondan önceki 3 sezonunun geçtiği NBA’de, Wizards ve Nuggets formalarıyla da isabet bulamamıştı.

EN SON 2010-11 sezonunda Partizan formasıyla 3 sayılık basket isabeti sağlayan Uçan Helikopter, tam 5 sene sonra bu sevinci yaşamış oldu!

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.