SUPER BOWL’U KİM KAZANACAK? | ABC SPOR

SUPER BOWL’U KİM KAZANACAK?

08/01/2018

SUPER BOWL

4 Şubat Pazar Akşamı, devre arası şovunda Justin Timberlake’in sahne alacağı, Minneapolis /Minnesota, U.S. Bank Stadium’da oynanacak finale gelebilmek için takımların geçmesi gereken sert engeller var.

Son şampiyon New England Patriots otoritelere ve bahis sitelerine göre bu sezonun da favorisi.

Play-Off’ların başlamasına az süre kala verilen oranlarda;

Normal sezonu 13/3 ile bitiren Patriots 2.50-3.00 oranlarıyla en tepedeki Franchise.

Bir diğer 13/3’lük istatistiğe sahip takım Minnesota Vikings 4.00-5.50 arası değişen oranlarla başaltı favori durumunda.

13/3’lük galibiyet oranındaki bir diğer Franchise Pittsburgh Stellers da 5.50-7.00 arası değişen oranlarla TOP3’deki son isim.

Bugün itibarıyla; New Orleans Saints (11/5), Atlanta Falcons (10/6), Philadephia Eagles (13/3) ve Jacksonville Jaguars şampiyonluk şansı olarak 1’e 8.00-20.00 arası oranlarla sıralanan diğer kulüpler.

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.