NEDEN ATAMAN? | ABC SPOR

NEDEN ATAMAN?

27/04/2016

CIHAT LEVENTNEDEN ATAMAN?

Çünkü o zafere inanmış ve şampiyonluğa kenetlenmiş bir teknik adam. Her ne kadar sürtüşmeler yaşamış olsa da, kupayı aldığı gün ezeli rakibine yürekten başarı dileyecek kadar sağ duyulu bir spor adamı. Ülkenin yetiştirdiği en iyi ve en başarılılardan birisi.

Lasme final serisinin MVP’si oldu ama Ergin, Sinan, Göksenin üçlüsünün benim gönlümde yeri başka. Seyirciyi de unutmamak gerek, 6. adam bu akşam harikalar yarattı.

Şimdi tek bir beklentim var, sezon başından beri Ergin hocayı kovabilmek için her yolu deneyen Galatasaray Basketbol Şube sorumlusu Can Topsakal’ın istifası…

Galatasaray’ın bu yeni Avrupa şampiyonluğu tüm Türk sporuna hayırlı uğurlu olsun.

Tebrikler…

Yazarın diğer yazıları için tıklayın

mail : cihat.levent@abcspor.com

twitter : @CihatLevent

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.