KADIN MİLLİLER DÜNYA KUPASINDA | ABC SPOR

KADIN MİLLİLER DÜNYA KUPASINDA

24/06/2017

Kadın Milli Takımımız, Slovak Cumhuriyeti’ni 72-56 yendi ve Eurobasket’te ilk altı arasına girmeyi garantileyerek Dünya Şampiyonası’na katılma hakkını elde etti.

Pazar günü Letonya’yı yenmemiz halinde Avrupa beşinciliğini kazanacağız ama bu maçın “ev sahibi İspanya yarı final vizesi aldığı için” Dünya Kupasına katılma hakkı açısından hiçbir önemi yok.

Maçın takımımız adına en skorer isimleri 20 sayıyla Quanitra Hollingsworth ve 15’er sayıyla Işıl Alben-Tuğçe Canitez ikilisi olurken, Birsel Vardarlı Demirmen de 7 sayı, 10 asist, 3 ribaund ile galibiyette önemli rol oynadı.

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.