K1CK YENİ CS: GO KADROSUNU AÇIKLADI | ABC SPOR

K1CK YENİ CS: GO KADROSUNU AÇIKLADI

07/05/2018

Portekiz merkezli espor organizasyonu k1ck, CS: GO arenalarında mücadele edecek yeni kadrosunu açıkladı!

Daha önce birçok kadroyu bünyesinde bulunduran organizasyon; MUTiRiS, DeadFox, flash, fox gibi oyuncuların da bir süre formasını giydiği bir takım olmuştu. Sahip olduğu kadroları ülke ülke ayıran ekip; Brezilya, İspanya, Macaristan, Portekizli kadrolarla birlikte uzun yıllardır arenalarda yer alıyor. Bu kadar uzun süredir profesyonel olarak mücadele etmesine rağmen elde ettiği en büyük başarı ise bundan 6 sene önce yani 2012 yılında gerçekleştirilen DreamHack Valencia 2012 turnuvasında elde edilen üçüncülük.

k1ck, son olarak Portekizli oyunculardan kurulu bir kadroya sahipti ve bu kadroyla da yollarını Kasım 2017’de ayırdı. O zamandan beri maça çıkmayan ekip, geçtiğimiz günlerde duyurduğu kadrosuyla iddialı bir geri dönüşe imza attı. Ukrayna ağırlıklı kurulan bu kadro, geçmiş senelerdeki çoğu kadrodan daha güçlü gibi gözüküyor fakat beklentileri ne kadar karşılayabilirler bilinmez.

k1ck kadrosu kimlerden oluşuyor?

Sergey “starix” Ischuk

Vladyslav “arch” Svistov

Sergey “smike” Sklyarenko

Alexander “scoobyxie” Marynych

Nikolaj “kalinka” Rysakov

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.