FORTNITE ETKİNLİĞİNDE BERKCAN GÜVEN VE ORKUN ISITMAK DA YER ALACAK | ABC SPOR

FORTNITE ETKİNLİĞİNDE BERKCAN GÜVEN VE ORKUN ISITMAK DA YER ALACAK

29/05/2018

Geçtiğimiz günlerde sizler ile detaylarını paylaştığımız ve E3 2018 oyun fuarında gerçekleştirilecek olan Fortnite Pro-Am etkinliği hakkında detaylar belli olmaya devam ediyor. 50 profesyonel ismin ve 50 ünlünün birlikte yarışacağı etkinliğinin kazanan ekibi 3 mil yon doları istediği bir hayır kurumuna bağışlayacak.

Fuarın yaklaşması ile yavaş yavaş açıklanan takımlarda bizleri sevindirecek haber var. Youtube kanalı ve Vine platformunda yayınladığı videolar ile tanıdığımız Berkcan Güven ve uzun süredir Youtube platformunda yayınladığı videolar ile milyonlarca takipçiye ulaşan Orkun Işıtmak bu hayır etkinliğinde yer alacak.

Haberin devamı için TIKLAYIN!

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.