ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ŞAMPİYON NO QUARTER | ABC SPOR

ESL TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA ŞAMPİYON NO QUARTER

14/05/2018

ESL Türkiye Şampiyonası‘nda gülen taraf No Quarter Cartel oldu. ANT Gaming’i 2-0 ile geçerek adını finale yazdırmayı başaran No Quarter Cartel, finalde de Royal Bandits‘i devirerek ESL Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonluğa ulaştı.

TOA E-Sports’u 2-0 geçerek finale yükselen Royal Bandits ile ANT Gaming’i 2-0 geçen No Quarter Cartel’in karşılaşmasına sahne olan final anları izleyenlere büyük bir çekişme sundu. bo3 formatında oynanan karşılaşmadan 2-0’lık galibiyetle ayrılan No Quarter Cartel, aldığı bu sonuçla ESL Türkiye Şampiyonası’nın bu dönemki şampiyonluğuna erişmiş oldu.

Serinin ilk karşılaşmasında overpass haritasında rakibini 16-14 geçmeyi başaran No Quarter Cartel, serinin ikinci maçını da kazanarak 2-0 öne geçti ve bu sonuçla bo3 formatında oynanan karşılaşmayı kazanmasını bildi.

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.