CS: GO’DA YENİ GÜNCELLEME İLE CACHE’İN RADAR GÖRÜNTÜLERİ DEĞİŞTİ | ABC SPOR

CS: GO’DA YENİ GÜNCELLEME İLE CACHE’İN RADAR GÖRÜNTÜLERİ DEĞİŞTİ

07/07/2018

CS: GO’da yeni güncelleme ile radar, haritalar ve HUD üzerinde değişiklikler yapıldı. Bazı oyuncular güncellemeden sonra sorun yaşadı.

Gelen güncellemenin içerisinde panorama ile ilgili de değişiklik vardı. Öte yandan oyun arayüzünde ve bazı haritalarda değişiklikler yapıldı. cache’in radar üzerindeki görüntüsü değiştirildi. mirage’de bench (f0rest) tarafında bir hata düzeltildi. Panorama kullanımı ile ilgili kolaylık getirildi.

Dün gelen güncellemeyi yapan bazı kullanıcılar sorun yaşadı. Kimi kullanıcıların tüm ayarları silinirken, bazılarının sadece ses ayarları bozuldu. Ancak bunun dışında oyunda herhangi bir sorun yaşanmadı. İşte CS: GO’da yeni güncelleme hakkında tüm detaylar:

Yazının devamı için TIKLAYIN

YORUMLAR
ABC SPOR | Sporun ABC'si
Sitemizde yer almakta olan istatistiki bilgiler, sayısal veriler ve sitede yer alan tahminler sadece bilgilendirmeye yönelik olup,bu verilerin kesinliğine dair herhangi bir iddia ve sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Yazılan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. Sitemizdeki fotoğrafların bir kısmı www.seskimphoto.com ajansından lisanslı olarak kullanılmaktadır.İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.